• PREDSTAVLJAMO: LISTE KANDIDATA KOALICIJE SPREMNI U SVIH 11 IZBORNIH JEDINICA


    spremniČelnici stranaka koalicije SPREMNI, predsjednik HSP-a Daniel Srb, predsjednica HKS-a Ruža Tomašić,i predsjednik Obiteljske stranke Mate Knezović, u nedjelju, 18. listopada 2015., predali su Državnom izbornom povjerenstvu izborne liste kandidata koalicije SPREMNI za 8. saziv Hrvatskoga sabora. Koalicija SPREMNI na izbornom listiću nalazi se pod rednim brojem 4 u svih jedanaest izbornih jedinica.

    spremni 2

    I. Izborna jedinica

    1. Mate Knezović
    2. Miroslav Šurbek
    3. Boris Nesek
    4. Stipo Pilić
    5. Miroslav Marčetić
    6. Ana Grgić
    7. Katica Knezović
    8. Ružica Štimac
    9. Pero Ivančić
    10. Krunoslav Perković
    11. Željko Martek
    12. Marina Bobanović
    13. Martina Lukić
    14. Ana Šurbek

    II. Izborna jedinica

    1. Mirela Bušljeta Felc
    2. Ilija Dominković
    3. Zvonko Mlakić
    4. Anđela Relković Paruž
    5. Katarina Tonković Pigac
    6. Tihomir Grdinić
    7. Merica Veir
    8. Zlatko Gregov
    9. Borislav Škrinjar
    10. Zoran Đošić
    11. Krešimir Vrpka
    12. Dražena Biroš Vagner
    13. Krešimir Štetić
    14. Gabriela Rihtarić

    III. Izborna jedinica

    1. Veseljko Kralj
    2. Josip Marčun
    3. Ilija Andabak
    4. Darko Fiket
    5. Dragan Rukavina
    6. Martina Bokulić
    7. Tomica Vuksan
    8. Marijan Lozančić
    9. Dario Vukoja
    10. Vesna Pavlinić Vuksan
    11. Daniela Felbar
    12. Valentina Šipek
    13. Katarina Poslek
    14. Nina Kavur

    IV. Izborna jedinica

    1. Daniel Srb
    2. Ivan Zadravec
    3. Željko Teri
    4. Goran Ilić
    5. Danica Vavidec
    6. Vladimir Krajnović
    7. Ana Virovkić
    8. Mirela Brkanić
    9. Tomislav Matek
    10. Željko Šafranko
    11. Lea Budić
    12. Elenora Lozić
    13. Ana-Marija Vukić
    14. Damir Kupanovac

    V. Izborna jedinica

    1. Marijan Pavliček
    2. Marina Logarušić
    3. Josip Pavić
    4. Željko Jambrek
    5. Mirela Mezak
    6. Vinko Jozić
    7. Martin Kordić
    8. Ivan Rajič
    9. Ivana Švaganović Milošević
    10. Kristina Bartolić Smodej
    11. Bojan Knežević
    12. Antonela Kovačević
    13. Katarina Šoltes
    14. Anto Žagić

    VI. Izborna jedinica

    1. Branko Borković
    2. Slavko Muža
    3. Pejo Trgovčević
    4. Željko Soldo
    5. Dražen Rajić
    6. Đurđica Jurić
    7. Kristina Grubec
    8. Damir Markuš
    9. Anto Žilić
    10. Pavlina Ivić
    11. Ana Strilić
    12. Nikolina Šepović
    13. Andrija Nejašmić
    14. Marica Šantek

    VII. Izborna jedinice

    1. Ante-Zvonimir Golem
    2. Željko Širanović
    3. Mihovil Stanišić
    4. Veselko Krnjić
    5. Zvonimir Perić
    6. Josip Luketić
    7. Paulina Čavlović
    8. Katarina Cerjanec
    9. Tatjana Erdelja
    10. Vjekoslav Genzić
    11. Ivica Anić
    12. Snježana Tošić
    13. Valentina Turkalj
    14. Marina Sabljić

    VIII. Izborne jedinice

    1. Mile Biondić
    2. Dalibor Jukić
    3. Aleksandra Burda
    4. Ivan Ivošić
    5. Ante Baraba
    6. Josip Rep
    7. Ljiljana Milanović-Litre
    8. Sanja Domazet
    9. Bruno Ćutić
    10. Josip Tomičić
    11. Ružica Andrijanić
    12. Mario Moro
    13. Iva Došlić
    14. Brigita Šlat

    IX. Izborne jedinice

    1. Đani Bunja
    2. Nikica Penđer
    3. Berislav Gržanić
    4. Filip Brčić
    5. Kristijan Bakarić
    6. Ivan Šustić
    7. Danica Čubrić
    8. Lana Bakula
    9. Branimir Bolf
    10. Krešimir Boršić
    11. Helena Mikas
    12. Barbara Prpić
    13. Ivana Kursan
    14. Valerija Kovać

    X. Izborne jedinice

    1. Ruža Tomašić
    2. Mirko Čondić
    3. Tomislav Jurić
    4. Ivica Primorac
    5. Ivan Gudić
    6. Grgo Jelavić-Mitrović

    7. Marijana Trogrlić
    8. Miriam Lazić
    9. Sunčana Cokarić
    10. Perica Tolj
    11. Zdravko Galić
    12. Anita Gudić
    13. Nives Kera
    14. Denis Bevanda

    XI. Izborne jedinice

    1. Draženko Kožul
    2. Tihomir Janjiček
    3. Zlatko Ifković
    4. Marijana Klišanin
    5. Katica Duvnjak
    6. Janja Samardžić