top of page

PONOS HRVATSKE PROTIV DNO DNA HRVATSKE

  • Writer: HSP
    HSP
  • prije 2 dana
  • 1 min čitanja

Ako netko izađe pred pobjedničku vojsku koja je branila i obranila svoju zemlju unutar granice iste te zemlje - što znači izlazak pred njih crvenom bojom obojanom majicom?

Ti ljudi u "crvenom" ne vole svoju zemlju, oni je mrze. Oni su produžena ruka srpske propagande i odgovor na politiku lijevih medija da biti domoljub je isto što i biti zločinac.


Novac nevladinih udruga omogućuje financiranje neradnika i jebivjetara koji pod krinkom "slobodnih umjetnika" pljuju po svemu što Hrvatsku čini Hrvatskom.


Hrvatska povijest obiluje važnim događajima, kulturnim postignućima i slavnim osobama koje su oblikovale ne samo regionalnu, već i europsku povijest.


Hrvati su ratnici, znanstvenici, umjetnici, uspješni sportaši koji dolaze iz zemlje iznimne ljepote i bogate tradicije.


Nove generacije to nisu zaboravile pa tako se dogodi ovakav rezultat: 500 000 koji pokazuju ljubav prema Domovini (hipodrom) naspram 4 ležeća "slobodna umjetnika" (mimohod).

Uzalud sav novac ovog svijeta poslan od "filantrop milijardera" u platforme i "Medike" jer Hrvati svoju zemlju ljube, a žrtvu junaka Domovinskog rata ne zaboravljaju.


Marina Logarušić


Ponos Hrvatske
Ponos Hrvatske
Dno dna Hrvatske
Dno dna Hrvatske

 
 
 

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Commenting on this post isn't available anymore. Contact the site owner for more info.
bottom of page